Від інформаційної війни до війни сенсів

Інформація як щит і меч. Від інформаційної війни до війни сенсів : інформ.-бібліогр. покажч. / [уклад. Г. Буркацька ; ред.: С. Чачко. В. Кучерява. Н. Лінкевич : обкл. О. Островий: Держ. б-ка України для юнацтва. - Київ : [б.в.], 2018. - 75 с.

Бібліографічний покажчик в продовженням і доповненням видання 2014 р. «Протидія інформаційним війнам: інформація як щит і меч». Усвідомити нові виклики для України від гібридної, зокрема інформаційно-смислової війна, допоможуть видання і публікації, що висвітлюють сучасні питання державної інформаційної політики, забезпечення інформаційної та кібербезпеки. Покажчик знайомить з теоретичним доробком вчених, історичними витоками гібридної війни проти України. Негативний інформаційно-психологічний вплив сьогодні відчував кожний українець, особливо молодь. Протистояти маніпулятивним технологіям, розвинути навики критичного сприйняття інформації допоможуть ресурси дія медіаосвіти та новинної грамотності. На часі для українців публікації про повий досвід агресивного впливу на виборчі кампанії в світі.

Ми живемо у викривленому інформаційному просторі. Бібліографічний покажчик етапе у пригоді молоді, освітянам, бібліотечним працівникам - усім, хто вивчає і досліджує цю тему, хто хоче підвищити рівень власної інформаційної культури, і просто цікавиться темою інформаційно-смислових війн.